BIG ONE 2023/24

Objevte úžasný svět jízdy ve velmi slabém větru s BIG ONE. Díky schopnostem rychlého skluzu a pevné opoře je tento board neuvěřitelně stabilní a spolehlivý, takže můžete jezdit kdykoliv s plnou důvěrou.

• Úžasný výkon při slabém větru
  • Fantastická stabilita a grip
  • Velmi snadné ovládání pro pocit naprosté kontroly
U dodavatele 7-14 dní U dodavatele 7-14 dní Zvolte variantu
Kategorie: TWINTIP kite boards
Rok: 2024
big one
Novinka Tip
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA

BIG ONE je fantastický pro začátečníky, jezdce větší postavy a pro ty, kteří hledají spolehlivou platformu pro jízdu ve slabém větru s jednoduchou Twin-Tip session. Díky velké ploše je tento board zaměřen na grip a kontrolu, což zajišťuje velmi stabilní jízdu.

Parabolický obrys boardu, zaoblené rohy a úzké tenké hrany z něj dělají velmi intuitivní a snadno ovladatelný board.

Hluboká dvojitá konkávní spodní strana poskytuje skvělé skluzové pocity a plynulou jízdu za všech podmínek. Tento výrazný tvar spodku vám dává pocit, že máte board pevně pod kontrolou a udržuje ho na správném kurzu.

Díky větší délce a šířce má board velmi snadné a rychlé starty do skluzu, dokonce i při nízké rychlosti, takže se můžete soustředit na ovládání svého kitu, zatímco board poskytuje potřebnou podporu a hrany pro stoupání proti větru.

Střední flex umožňuje boardu mírně se ohýbat při zatížení, což zvyšuje pohodlí a činí jízdu méně fyzicky náročnou. Extra rocker a stažené konce vám pomohou zvládnout i drsnější vody, kdykoliv to bude potřeba.

Pozice ploutví jsou umístěny mimo osu, aby maximalizovaly grip při řezání hran a usnadnily jízdu proti větru.

BIG ONE je dostupný ve velikostech 160×45 cm a 164×48 cm. Obě velikosti jsou vybaveny čtyřmi ploutvemi UNIBOX o délce 50 mm, které díky tenčímu profilu poskytují lepší rychlost a vylepšený skluz.